Ztraceni v New Yorku – Silvestr 2015

Tak Vánoce jsou za námi……krásné a pohodové. Ufff, ale co ty napapané bříška! Co teď s nimi uděláme. Já každopádně nebudu čekat na novoroční předsevzetí a pomažu pěkně do fitečka ladit postavičku už teď.
Taky už teď plním své předsevzetí, že vám vynahradím menší pauzičku s psaním na blog. Ale doufám, že jste z mých posledních článečků pochopili, že jsem prožívala a prožívám výjimečné období a je to dostatečnou omluvou proč jsem vás tak zanedbávala miláčci.
Vidím, že venku sněží. Brrrrr začíná zimečka. Máte rádi zimu? Já tak maximálně týden. Naštěstí mám kam jet za teplíčkem. Určitě víte, že můj přítel bydlí na Floridě, takže když jsem slyšela „balíme jedeme domů“ tak bych snad odjela i bez kufru… To je sranda jak balíte plavečky, kraťásky, sluneční brýle a venku mrzne. No nebudu vás zlobit, ale já fakt za to nemůžu, že praotec Čech se zastavil zrovna tady, kde není moře a teplo. Nééé mam to tu taky ráda, ale teď se úplně těšinkám na sluníčko.
Takže holky a kluci v úterý směr Praha – New York – Miami. Proč New York? No protože máme Silvestr 2015!!! Tak to už by bylo, když tam budeme mít mezipřistání nepopřát si do nového roku na Time Square. Každopádně před Silvestrem musím do Central Parku a nakouknout do hotelu Plaza , kde trávil Vánoce Cavin. Snad se tam neztratíme. Jéé, vy už budete spinkat, když v New Yorku bude Nový rok.
Takže vám přeji už teď. Ať je i pro vas nový rok úplně nej nej nej a hlavně štastný a veselý. To vám přeju z celeho srdce, joo a jako že se Vanessa jmenuju…
Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.