Welcome 2016

Happy New yeeeear! Ano, přesně toto jsem si říkala před rokem na Time Squer v New Yorku. Bože, byl to pro mě ten nejlepší Silvestr v životě. Upřímně si neumím ani představit, co by jej mohlo trumfnout. (Kdo nečetl před rokem článek, tak tady vám dávám odkaz: TADY a TADY)

V pátek hráli v televizi film Šťastný nový rok, koukali jste? Já samozřejmě ano! Díky tomuto filmu jsem si znovu vzpoměla na ty krásné zážitky z Time Square a uvědomila jsem si, jaké obrovské štěstí jsem měla, že jsem něco tak krásného také zažila. A nebylo to jako ve filmu, nebylo to hrané, bylo to opravdové. ♥

A jaký jsem měla letošní Silvestr? Bohužel pracovní, ale to mi vůbec nevadí. Já si to vyberu někdy jindy. Třeba v březnu, kdy mi bude 21 a užiju si narozeninovou párty v některých z Miamských klubů. Přeci jen už od ledna se budu zase flákat tři měsíce v Americe. ♥ Jsem zvědavá, kolik lidí zase tím naseru? 😀

A teď k dnešnímu článku. Vypadalo to tak, že se outfitů tady na mém blogu snad nikdo nedočká. Já jen slibovala a slibovala a pořád nic. Což je fakt škoda, že jsem teď byla časově vytížená, protože se mi v šatníků nasbíralo tolik pěkných kousků, které si přímo říkají o to, aby je někdo vyfotil a vyšly do světa. Ale třeba se to změní dnešním článkem a já se polepším.

V dnešním outfitu jsem zvolila mé nové kotníčkové, hnědé Guess botičky. Holky, musím vám říct, že tyto boty jsem si nesmírně oblíbila, jsou tak pohodlné a hlavně jsou tak odlišné, než jsem mívala doposud. Dále můžete vidět džíny s Tally Weijl, černý Guess svetr a bílou vestičku Aeropostale z Ameriky. ♥ Tak, jak se vám outfitek líbí? Hot or Not? :-* Určitě mi zanechte komentáře, jak se líbí a jestli chte více takových článků.

Miluji vás, joooo a šťastný nový rok.

Pusinku Vaše V.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.