Volnočasové aktivity aneb co dělám, když nic nedělám

Zdravím všechny mé miláčky,

Valentýn je minulostí, ale my co jsme zamilovaní nám to nevadí, protože láska není jen o jednom dni. Ale jednu výhodu má. Dávají a dostávají se dárečky. Já jsem dostala asi ten nejhezčí na světě. Tak postupně. Krásné ranní probuzení s vůní růže, dáreček a romantická večeře.

Tak ale dost už bolo romantiky….:) 🙂 . Chtěla jsem vám hlavně napsat o mých volnočasových aktivitách. To znamená, co jako dělám, když neležím u moře a neopaluju se 🙂 :). Trochu musím poškárlit mé tzv. anti fanynky, že?

Nejlepší aktivita je samozřejmě něco, co můžete udělat pro své tělo. Jeden komentář k mým fotkám byl, že mám přibrat v oblasti břiška. Tak jsem si z toho vzala příklad a co bych také pro své fanoušky neudělala…..šla jsem s přítelem grilovat.

Nejlepší místa na grilování jsou tady veřejné parky. Jsou tady krásné, rozsáhlé parky s jezery a místy na grilování. Můžete tady bruslit na kolečkových bruslích, hrát míčové hry, jezdit na kole, střílet z pistole na střelnicích. A mnoho dalších aktivit pro malé děti. Vstupné se platí jen o víkendu.

Samozřejmě jako správným trampům nám nešel rozdělat oheň, přítele kousnul mravenec, ale nakonec vše dobře dopadlo a já splnila hlavní úkol přibrat v oblasti břiška. Ještě teď v něm cítím ten pravý, americký a nefalšovaný burger. Ale jen do dalšího dne , kdy jsem šla bruslit . Asi jsem to i trochu přehnala, když jsem snad projela půl Floridy, protože když jsem si pak sundala brusle úfffff, tak jsem snad prožila takový menší orgasmus. Chi chi.

No a vidíte týden vám uletí jak voda a když k tomu připojíte ještě večer fitko a na druhý den plavání v moři, tak se tady na Floridě snad nedá přibrat. A pak, že jsme si tady jeli odpočinout. Jen jestli mě tak trochu přítel nevodí za nos…..:)

S přítelem jsme se šli podívat do americké Ikei a koukejte, mají stejná jídla jako u nás. :))

Kdo si dá dortík Hello Kitty?

¨

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *