Veselé Vánoce

Milááčci ahooj!

Přeji vám krásné a pohodové Vánoce, plné pohádek, klidu, dobrého jídla a abych to zkrátila doslova ty nejkrásnější Vánoce,…vím, že si to všichni zasloužíte, protože se všichni na ně celý rok těšíte. Vánoce jsou totiž dnem v roce, kdy se vám mohou splnit ty nejtajnější sny. A když to tak někdy v životě nevypadá sny se musi snít, ať jsou splnitelné nebo nesplnitelné. Svět je potom o něco krásnější. Jsem jedna z vás, takže vím, že my holky máme jeden velký sen podívat se aspoň jednou v životě do romantické Paříže. Asi musím poděkovat trochu osudu, trochu štěstíčku, ale holky já tomu ještě teď nemůžu uvěřit. Já se pořád šťípala a nebyl to sen, já tam opravdu byla.

Lásenky vánoční Paříž je fakt nádherná. Já tu atmosféru snad ani neumím popsat, takže přidávám aspoň pár foteček. Nejvíce mě samozřejmě zaujala Eiffelovka, je to fakt dáma, která se nechává strašně ráda fotit a vždy vypadá perfektně. Úplně jsem si také užila procházku od Muzea Palais du Louvre, přes park k ruskému kolu, kolem vánočních trhů a pak dále po Champs – Elysées. Jako princezna jsem se chvíličku cítila, když jsem se blížila k bráně zámku ve Versailles. Jééé když vám teď píšu uplně jak bych to prožívala znovu.

A málem bych zapoměla , že už musím letět smažit kapra. Udělat salátek, potom papáníčko a dárečky. Jupííí. Snad jsem nezlobila a vy také ne. Pak mi napište jaký nejkrásnější dáreček jste dostaly. Já ale už nejkrásnější dáreček dostala právě v Paříži. To totiž nebyl jen obyčejný výlet ♥♥♥……., ale o tom až v příštím článečku..:)

Nenechte se nečím nebo někým rozhodit, co by vám pak bránilo k užívání vánočních svátků. ♥ Lásenky moje, užívejte volnička, jak nejlépe umíte…

Mějte se rádi….I když teď trochu zanedbávám blog, tak bych si nenechala ujít to, abych vám popřála ŠŤASTNÉ A VESELÉ!


Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.