Užíváníčko :-DD

Lásenky! Jsem tadý!

Dnes večer je tak příjemně. Teď jsem si udělala domácí ledový čaj s ledem a malinami, sakra to je dobrota. Šupky beru čajíček, noťas a jde se ven na terasku psát. Vlastně i musím, protože v mobilu se mi neustále kupí fotky a docela mě to pěkně znervozňuje. Tákže správný čas je zveřejnit.

Dnešní článek je zaměřen na to, co jsem tento měsíc prováděla. Nezačnu od začátku, ale rovnou dnešním dnem. Ten si ještě dobře pamatuju. Jejéj dnes ráno jsem stihla nakoupit potraviny, ať máme co haminkat. Takže startuju. Zaprvé udělat snídaňku, uklidit byt, uvařit oběd a pak? Relax. Ách po delší době jsem si udělala chvilku pro sebe. Dala jsem si vířivku, vlasům jsem dopřála zábal, dokonce jsem měla čas na domácí masku pro mou pleť. Nechybělo ani trhání obočí, barvení obočí, pilovaní nehtů + lakování,… Jojo dnes jsem celkově odpočatá a sama se sebou spokojená. A co vy kočičky, taky si občas uděláte chvíli jen pro sebe a vaše tělo?

Často se ptáte na mou postavu a přáli by jste si tu svou aspoň trošinku změnit. Táák are you ready? Veřte nebo ne, přesně teď je totiž na to nejlepší doba. Využijte toho. Já právě shodila 2-3 kilíčka díky tomu, že jsou horka a já v takových dnech vůbec nemám hlad a vůbec chuť na těžká jídla. Jedině na lehké salátky a nebo jen na ledový meloun, áááá. Jojo, pak stačí jít k vodě, zaplavat si a to se pak lehce tvaruje postavička. Oproti tomu v zimě, kdy sedíme jen na zadku. :-D. Tákže vyměnte rohlíky s máslem za čerstvé ovoce. Zrovna teď je období, kdy je ovoce nejlepší a nejsladší. ♥

S přítelem jsme tento měsíc trošinku výletovali do přírody. Prostě rození trampové. Vzali jsme našeho Jerrynka a jupíí do lesa na menší tůru. Takové dny jsem si opravdu užívám a hlavně můj pejsek Jerrynek, ten byl ták šťastný. Snad vrtí ocáskem ještě teď. Přítel přestal vrtět ocáskem včera.

A jak jinak trávím čas? Když je vedro, tak jednoznačně dávám přednost pěkné opalovačce u vody, to je zkrátka moje! 😀

Poslední dobou chodím také často do kina. Minimálně jednou do týdne jdu také s kamarádkami na drinky. Jojo jahodové mojito nebo piňa colada – to je moje zvlášť v letním období. A jakou já umím dělat piňa coládu, mňamíííí.

Nejkrásnější dáreček od toho nejdokonalejšího kluka, miluji tě. ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *