Sunny Beach, Bulgaria

Tak kde jsme to skončili, jo jo už vím že letim z Tel Avivu do Burgasu. Jéé to bude oddychovka poté dobrodružné výpravě po dálném východě. Taky že jo a jedem. Pěkně taxíček a za půl hoďky z Burgasu na Sunny beach. No ať to zní trochu světově že. Jinak česky Sluneční pobřeží.

Musím se přiznat, že tu nejsem poprvé. Byla jsem tu jako teenežerka s maminkou. A už tehdy se mi tady libílo. Je to tady takové centrum zábavy. Prostě dovolenka pro ty, kteří preferují rušnou dovolenou oproti klidnější. No a já rodilá pařmenka volím rušnou dovolenou.

Takže pobřeží asi 3km a to samé restaurace, obchůdky, kluby, zmrzlinky, koblížky a samé ty dobrůtky. Ale postupně. První den lehárko a opalovačka u bazénku. Samozřejmě až po luxusní snídaňce pěkně venku u bazénku.

Já nevím proč, jestli jsme si zamluvili celý hotel pro sebe nebo co, ale u bazénu nikdo nebyl celý den… já jak se dám do opalování tak nikoho stejně nepotřebuju, snad ovívat banánovým listem. Prostě jen takové placatění.

Taky se rádi jen tak nudinkáte? Já jo a taky ráda papinkám. Proto fičím na večeři. Už jsem dlouho neměla lasagne, proto moje volba byla jasná. Když se setmělo tak jsem si dala trochu toho tuc tuc tuc, pak večerníček a spinkat minimálně do 11 hod.

Další dny nečekejte nic nového, prostě stejný scénář: snídaňka, opalovačka, večeřička a pařbička. No vlastně jediné co se vymyká scénáři je výlet lodí do Unesco chráněného města Nessebar. Taky nesmím zapomenout na extrasupertřída výlet na skůtru. Původně jsme si půjčili silniční, ale sotva jsme vyjeli do hor, tak fungoval jako terénní. Ještě teď mám vymasírovanou dupinku.A jak jsme s ním klopili zatáčky, tak to mám ještě teď oděrky na oušku.

Tak a jako každá pohádka má dobrý konec, tak ta moje dovolenková měla taky. Jsem doma v našem obyváčku, myslím na vás a dopisuju pro vás tento článeček. Tak ať se líbínká. Jooo a už mám rozepsaný další článek o kosmetice.

Miluji vás, Xoxo.

A jako polsední přidávám kávičku z letiště – směr domůůů. Mimochodem byla pěkně hnusná, takže ke Costě už ne. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *