Shrnutí týdne

Hi guys.

Tak jaký jste měly víkend lásky? Já pracovní, ale to mi vůbec nevadí, protože celkově jsem měla nádherný týden.

Ve čtvrtek jsem byla s mojí sestřenicí Vanesskou na kávičce. Kde jinde než ve Starbucksu. Daly jsme si karamelové latte macchiato, mňam mé nejoblibenější.

Ani nevíte, jakou obrovskou radost jsem měla, že jsme si udělaly na sebe čas a mohly se vidět po ták dlouhé době. Jako malé jsme spolu trávily spostu času. Jééé, tolik krásných zážitků máme z dětsví. Mohla bych o tom vyprávět klidně hodiny, byly jsme jako sestry. Vzpomínky mám opravdu nádherné a silné, na které nezapomenu.

Je možné, že i vy znáte Vanessku a to z blogu: www.boho-chic.blog.cz. A kdo nezná, doporučuji všem kouknout na její blog. Určitě si zamilujete články od Ness, jako já.

V pátek jsem byla opět kávičkovat, tentorkát s mou kamarádkou Haničkou, je to opravdu mé zlatíčko. Co si budeme povídat, takové holčičí dny, plno keců, drbů, pomluv asi každý miluje, že ano?

Jen jedná nemilá zpráva byla minulý týden. A to, že můj Jerrynek byl na operaci. Bobíšek, docela ty první dny vypadaly hrozně, bála jsem se o něj. Ale můj myšáček je silný. Už opět litá venku a nahání zajíce. Také rána se pěkně hojí (díky bohu).

S přítelem jsme měli plán, dopřát si wellnesko někde v horách. Uvažovali jsme o Alpách, ale bohužel to nevyšlo. No nevadí, tak někdy příště.

Oba dva společně rádi chodíme do kina. Kdy si vezmeme nachos se sýrovou omáčkou nebo popcorn k tomu jedině colu a film může začít, ááá to úplně miluji. Jen si říkám, kdy konečně příjdu do kina včas a ne za tmy. Všichní už sedí, sledují reklamy a já teprve přicházím, haha. Každopádně teď jme s přítelem byli na „Hunger Games: Síla vzdoru 2. část“ upřímně nic moc. 😀 Dále jsme byli na další dva filmy, které jsou opravdu bombové a všem doporučuji: „Osm hrozných“ a „Revenant Zmrtvýchvstání“, kdo už viděl a co na filmy říkáte? :)*

Takže tak lásky. Už půjdu spinkat, tak dobrou noc,

Pusinku Vaše V.

Pro mě jasná volba karamelové latte macchiato. A jaká je vaše nejoblibenější káva ve Starbucksu?


Kávičkování s Haničkou, mňam.

Jééé sníh! Sníh mám ráda, ale maximálně tři dny a potom už stačí. 😀

S láskou si dáváme do pupíčků. Jojo, svíčková nám nestačila a proto jsme byli na druhé v neděli. :D:P

Když vy všichni na instagramu pijete Alpro, tak jsem musela taky ochutnat. Jako jo, dá se, ale klasické mléko mi stejně více chutná.

Kdo sleduje můj instagram, tak ví, že jsem si udělala obrovskou radost a koupila jsem si iPhone 6s.

Dáreček od mé lásenky, který mě rozplakal – Pandora.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *