Šaty pro maximální ženskost

Ahojky holky, tak léto už máme v plném proudu, i když počasí by někdy mohlo být přívětivější, že ano? Doufám, že si užíváte léto minimálně stejně dobře jako já. Sice já už prázdniny nebo volno nemám, protože tady chodím pěkně do práce (mimochodem, vůbec mi to nevadí ba naopak, já mám svou práci docela i ráda). 😀  Ale co mě dělá opravdu štastnou je to, že jsem přijela po půl roce zpátky do Česka za mojí rodinkou a přáteli. Tak si to umíte představit, jak moc si teď užívám všechny mé nejbližší.

Když jsem přijela z Ameriky, nemohla jsem si s sebou vzít do Česka všechny mé věci (bohužel :D). A proto mi teď nějaké módní kousky v mém šatníku chybí.  Když chci s kamarádkami vyrazit třeba na kávičku, tak nejradši volím buď overaly nebo šaty. V tomto se cítím prostě nejlépe. Člověk nemusí vymýšlet žádné složíté kombinace outfitů. Stačí si vzít jeden pěkný kousek oblečení, doplnit jen botičkami a kabelkou, popřípadě nějakým šperkem, a krásný a jednoduchý outfit je na světě. To je výhoda overalů a šatů. Zajímalo by mě, který letní kousek je momentálně váš nejoblíbenější? Kraťasy, sukně, legíny, overaly nebo šaty? Co si tak nejradši  vezmete na sebe v tomto období?

Když jsem pátrala a hledala nějaké letní oblečení, tak jsem narazila na internetový eshop https://www.manzara.cz/. Tento eshop mě zaujal velkým výběrem různých šatů. Podívejte se sami: https://www.manzara.cz/saty . Naleznete tam jak letní šaty, tak elegantní nebo také mini-sexy šaticky, dokonce i společenské šaty za velmi výhodné ceny.

A teď nevím, které šatičky si mám pořídit já. Holky mohly by jste mi pomoct s výběrem? Jaké šaty se vám nejvíce líbí? Pojďme hlasovat do komentářů.

https://www.manzara.cz/saty

  3 comments for “Šaty pro maximální ženskost

 1. Srpen 23, 2018 at 2:01 pm

  Těžká volba, všechny jsou super. Manzara má hezké kousky, určitě budeš spokojená. 🙂 Za mě asi ty třetí, bílé s krajkou. 🙂

 2. Srpen 29, 2018 at 12:32 pm

  No pane jo, ty šaty jsou užasné. Moc se mi líbí ty červené a ty bílé vpravo nahoře.
  Počasí u nás je pořád pěkné ještě že.

 3. Srpen 30, 2018 at 6:43 am

  Já si eshop Manzara zamilovala! 🙂 Krásný článek Karin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *