Zvětšení prsou

Tak vás vítam všechny na mém novém blogu.

Jak se vám líbí?

Vím, že jsem se odmlčela na delší dobu, ale všechno chtělo svůj čas.

Během tohoto měsíce, se v mém životě odehrálo i pár změn. Učinila jsem nejduležitější životní rozhodnutí. Rozhodla jsem se podstoupit operaci zvětšení prsou, na kterou jsem se chystala a šetřila skoro rok.

V úterý (17.5) jsem podstoupila operaci. Po pěti dnech jsem už docela ready, abych vám mohla popsat z mého pohledu, jaké to bylo.

Toto téma je v poslední dobou dost žádané, tak nebojte budu vás i nadále informovat, jak se lečím až do doby, kdy budu úplně fit a má nové prsa vám budu moct ukázat v plavečkách. 😛

 

Den před operaci:

Jestli čekáte, že budu psát, jak jsem se bála a stresovala z operace, tak toho se nedočkáte.. 😀 Naopak jsem vůbec nebyla nervozní, ale spíše jsem se těšila. No… to jsem nevěděla, co mě vše čeká…

 

Den operace (úterý):

Ráno jsem přišla na kliniku v 8 hodin. Ukázali mi můj pokoj a já si mohla vybalit své věci a čekalo mě kratší čekání na zákrok. Do té doby jsem si užívala toho, jak mě nic nebolí. V 11 hodin si pro mě přišli a šlo se na věc.

4402519113_102953983_o2

Po operaci:

Nooo dop*dele, tak takovou bolest jsem ještě nezažila. To byla moje první myšlenka po probuzení z narkózy. Byla jsem totálně hotová a najednou tak bezradná, že jsem si myslela, že to nevydržím. Do toho jsem dostala třesavku, díky ní se bolest prsou zvýšovala. Volala jsem hned sestričku, že to nezvládám. Ta mi řekla, ať to ještě chvíli vydržím, než mi budou moct dávat injekce proti bolesti. Nebudu vám lhát, brečela jsem. Slzy tekly proudem.  Ani nevím, jak dlouho to trvalo. Ale jak jsem viděla sestričku, která přicházela ke mě i s injekcí proti bolesti, tak v té chvíli byla pro mě andělem. Když začaly působit opiáty, tak už to bylo v pohodě. Bolest zmizela, ale pořád jsem se nemohla ani pohnout ani o milimentřík. V té chvíli mě přešel smích a nastaly obavy, jak to vše zvládnu….

9228955bdd_102953986_o2

Středa a jedu domů:

V 8 hodin ráno si přijel pro mě přítel. Ani nechápu, jak jsem mohla vstát a dojít do auta. Ano byla to šilená bolest.  Bolest trvala ještě další tři dny, než mi vytáhli dreny. Do té doby každé vstanutí na záchod jsem probrečela, jak moc to bolí.

Na první noc doma, na tu opravdu dlouho nezapomenu. Když opomenu tu bolest, tak se mi udělalo tak špatně, že jsem musela zvracet, zvracet a zvracet. V tu chvíli jsem si opět řekla, že to fakt nedám…Proč jsem to dělala, vždyť jsem byla kočka i tak.

Odstranění drenů:

Konečně jdu odstranit dreny. Najednou jsem se začala bát znovu, i jak moc to bude bolet. Naštěstí to nebolelo skoro vůbec. Jupíííí. A hurá poprvé vidím má prsa! Sakra, ony jsou tak pěkné a velké. Až táák. Do toho mi říká doktor, že se mi určitě uleví už o víkendu a bude to jen a jen lepší. Ano a měl pravdu o víkendu se mi udělalo lépe a nesnesitelná bolest odešla. Pořád sama nedokážu vstát, ale už v neděli jsem schopná sedět v obyváku na gauči a koukat na televizi.

Pondělí:

Už dokážu samá vstát, lehnout si, jít do vany, jít na zachod. Vlastně už mě skoro nic nebolí. Tak jako bolí, ale už se to dá přežít. Poprvé jdeme s přítelem na procházku a na zmrzlinku. Cítím se najednou tak úžasně a jsem tak šťastná, že to nejhorší je už za mnou.

Zítra jdu na převaz a nemůžu se už dočkat.
Za týden bych měla být už fit. Tak jsem zvědavá!

  10 comments for “Zvětšení prsou

 1. Barbora H.
  Květen 23, 2016 at 4:38 pm

  Jakou jsi si nechala dát velikost implantátů a jaká byla tvá výchozí velikost? 🙂

  • karinlife
   Květen 23, 2016 at 6:11 pm

   Ahojky, šla jsem do trojek. Pan doktor mi ani větší velikost nedoporučoval. Tak jsem mu věřila a dala na něj. 😀 <3 No, zítra je uvidím na převazu, tak jsem zvědavá. 🙂

 2. Květen 23, 2016 at 5:15 pm

  Já jsem tvoje články začala číst moc ráda, tak budu si muset nějak zapamatovat tuhle stránku.
  Máš to tu taky pěkné 🙂
  Ale podle fotek jsi vypadala užasně a nad zvětšení prsou bych ani nepřemýšlela.
  Já je mám o dost menší a někdy nad tím přemýšlím ale hodně lidí mi říká ať to nedělám,
  že není nad vlastní ňadra… Ale jsi šikovná tedy jak jsi to zvládla a snad tedy budeš spokojená…

  • karinlife
   Květen 23, 2016 at 6:21 pm

   Jé ahoj :-* Děkuji moc, to mě potěšilo.
   Jo, já jsem měla hezké svá prsa, ale bohužel mi má velikost nestačila. 😀 Takže jsem ráda, že jsem konečně tento zákrok podstoupila a to nejhorší už mám za sebou. Takže super.
   Já zase ve svém okolí mám spostu holek, co taky podstoupily zvětšení prsou a jen si to vychvalují. Tak, mě neměl ani kdo odrazovat a kdyby se takový někdo našel, stejně bych do toho šla. 😀 ❤️

 3. Petra
  Květen 23, 2016 at 7:16 pm

  Kolik mas ml prosím ?

 4. Květen 24, 2016 at 10:10 am

  Já mám dvojky a jsem spokojená 😀 mám pěkné, pevné a plné prsa a nemohu si na nic stěžovat. Ale pokud to byl tvůj sen, pak gratuluji. Zatím jsem odpůrce plastik a botoxů. Uvidíme jak se to bude vyvíjet dále 🙂 Pozdrav z Ostravy 😛

  • karinlife
   Květen 24, 2016 at 11:22 am

   Tak to je dobře, že si spokojená, tímpádem nemusíš nic měnit. Každý to má jinak. Hlavní je, ať je člověk sám ze sebou spokojený. ❤️ Taky posílám pozdrav. 😛 :-* xoxo

 5. Kikisska
  Květen 25, 2016 at 6:06 pm

  Na jaké klinice jsi prosím byla? 🙂

  • karinlife
   Květen 25, 2016 at 6:22 pm

   Ahojky, v Ostravě Cleopatra Clinic.

 6. Květen 26, 2016 at 12:55 pm

  Téda, kolem mě si každý nechává dělat nová prsa. Já jsem naštěstí s nimi spokojená. 🙂 Ať ti je jen lépe! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *