Olive Garden a k tomu menší bonusek

Sakra, já mám ale, plný pupek, ale tak příjemně. 😀

Už delší dobu jsme chtěli s přítelem navštívit restauraci Olive Garden. No a když jsme dostali chuť na italské jídlo, bylo hned vybráno, kde si zajdeme. Olive Garden je specializovaná restaurace na italské jídlo, výběr je veliký. Od předkrmů, polévek, lehkých salátu, těstovin, steaků, dezertů, káviček,… nalezne tady vše. Kdyžtak koukněte na webovky od Olive, ať si každý může udělat svou představu http://www.olivegarden.com.

Já jsem zvolila na předkrm salát. Salát byl tak mega velký, že bych ho klidně zvolila jako hlavní chod. K tomu jsem dostala výborné domácí italské pečivo. Rohlíčky byly něčím tak zvláštně ochucené, že byly naprosto fantastické.

Hlavní chod jsem si neuměla vybrat. A proto jsem využila akce, že na talíř si můžu vybrat tři druhy jídel, skvělý nápad, že? Zvolila jsem smetanové těstoviny se sýrem, lasagne a ravioli se sýrem, k tomu italské vínečko. Yummyyy! Konečnou večeři jsem zakončila dezertem italské koblížky s čokoládou.

 

Nevím, jak jsem natáčela, ale nenahrál se mi předkrm a celý hlavní chod. A to jsem si hezky nastavila kamerku nad stůl, že vám natočím celou večeři i jak jím a pak sestříhám. Haha a ta se nenahrála. Háček je v tom, že když nahrávám dlouho, tak kamera mi to nenahraje. Musím příště nahrávat po kratších úsecích. No co, příště budu chytřejší. Ale na menší ukázku super ne?

 A teď k bonusku. Vzpomínáte, jak jsem byla nedávno v Benátkách? Tak i z benátek mám video. Tak hezkou zábavu, xoxo.

  6 comments for “Olive Garden a k tomu menší bonusek

 1. Červenec 21, 2016 at 9:51 am

  Krásné videa, obě! 🙂 užííívej dokud jsi mladá. 😀 já si založila šetřící kasičku na příští léto, potřebuju nutně k moři 😀

  • karinlife
   Červenec 21, 2016 at 1:29 pm

   Děkuji 🙂 Až další rok? Jakto, že to tento rok nevyšlo? Ale aspoň se máš na co těšit. 😀 🙂

 2. Červenec 21, 2016 at 6:06 pm

  Dle názvu soudím, že ve všem jsou olivy. Je to tak? Ale ta akce je super to by měli dělat všude. Ty rohličky byli asi s bylinkovým máslem 🙂 to je výborné!

  • karinlife
   Červenec 22, 2016 at 2:44 am

   Naštěstí to tak není, uf uf.. já olivy nemám ráda. 😀

 3. Červenec 21, 2016 at 6:31 pm

  Opět dokonalá videa 🙂 a to jídlo vypadá vážně skvěle!

  • karinlife
   Červenec 22, 2016 at 2:45 am

   ❤️ :-*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *