Nové Vuittonky / Run Away Sneakers Louis Vuitton.

Před pár dny jsem si prohlížela mé starší články na blogu. Když na mě vyskočil článek z roku 2018, co nového jsem si během měsíce koupila, tak jsem se v duchu jen usmívala. Uvědomila jsem si, že jsem se tady kdysi „chlubila“ s Michael Kors kabelkami a teď když si něco koupím od Vuittona, tak už o tom nenapíšu ani zmínku… A to jen proto, že jsem se naučila žít ten svůj růžový život v soukromí a je mi tak i lépe. Ale občas i já mám nutkání se o svou radost podělit s celým světem. :-D. Takže je na čase to tady trošinku upgradovat, jelikož se toho hodně v mém šatníku změnilo..

Asi pro všechny holky je snem koupit si něco s dílny návrháře Luise Vuittona. Pokud si chcete tento sen splnit v ČR musíte zavítat na proslulou Pařížskou ulici v Praze. A co se bude dnes nakupovat? Sneakerskyyyyy!

Bylo to těžké rozhodování, které botičky si pořídím. Všechny byly dokonalé! Původně jsem měla v plánu koupit si kombinaci černé se zlatou. Tuto barevnou kombinaci jsem viděla často na instagramu, ale taky i nejvíce falešných Fake! Rozhodla jsem se proto být odvážnější a tak trochu průkopnice nového modelu. A jakmile mi ukázali NOVINKU od Vuittona, bylo hned rozhodnuto! Růžová je přeci nejlepší. A když je něco nejlepší odpovídá tomu i cena. 19000 Kč.

A upřímně tyto tenisky jsem ještě na nikom neviděla. Jakoby byly navržený jenom pro mě!

A jak se mi hodí ke kabelce! Stále se jich nemůžu vynadívat. A jestli se ptáte, kde jsem na to vzala, tak mám na to diplomatickou odpověď. No přeci z rodinného rozpočtu.

A příště vaše módní policie se bude hlásit z Milána. 😛Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

2 Komentáře

  1. Červen 6, 2020 / 7:33 am

    Pane jo, to jsou prima botičky 🙂 Takové luxusní 😉
    Taky by se mi asi líbilo mít je na sobě, nebo aspoň něco podobného. Sluší ti.

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.