Nejzamilovanější rok

Krásné sobotní ráno přeji. <3

Jak se mají moji miláčci? Já se mám krásně. Ve čtvrtek (1.10) jsme s přítelem oslavovali naše roční výroční. Panejo, to už je rok? Šilené, jak ten čas běží.

A jak jsme slavili naše výročí? Začalo to snídani do postele pro mého miláčka (musím si ho přeci taky rozmazlovat), pak relax u moře, kde jsme částečně sbírali sílu na večer. Večer jsme si zašli na večeři. Přeci bez dobrého jídla a vína to nejde. Souhlasíte? No a dezert jsme si nechali na doma. A potom? Samozřejmě následovalo spousty romantiky…. Zkrátka překrásný den, ještě teď mě hřeje srcíčko, když si na to vše vzpomenu.

Dneska si budu muset dát na snídani něco lehkého, protože odpoledne nás s přítelem čeká grilovačka, ááááá. Budeme grilovat pravé americké hamburgery. Ta chuť je nepopsatelná. Když jsi vzpomenu, co dělají za hamburgery různe fastfoody, tak do nich mě už nikdo nedostane. Jejéj, to bude zase pupíček. Ale tady je to opravdu nápor na chuťové buňky. Člověk zkrátka neodolá a pořád musí něco nového ochutnávat. Není divu, že minulou ameriku jsem přibrala snad čtyři kila. Teď se radši nevážím, haha!

Večer si jdeme trošinku vykřičet hlasivky fanděním. Jdeme se podívat na hokej, jak Jarda střílí góly na Floridě.

Táák a dnes vám opět přináším plavkové fotečky. Snad vás s nimi moc neprovokuji. Přes den nejraději trávím čas na pláži u moře a až večer chodím tak různě někdě řádit, haha.

Lásenky, založila jsem novou anktetu, nezapomeňte hlasovat.

Mám vás moc ráda, s láskou Vaše nejšťastnější Vanessa, muck.


Momentka.

Nejšťastnější jsem. <3

A tak si tady plavu (na mé oblíbené pláži v Miami).

Stává se ze mě závislák na tuto kávovou zmrzlinu! Už jste ji kočičky někdy ochutnaly? Jestli ne, tak doporučuji. Vždy, když jdu na pláž, tak mě tato zmrzlina doprovází, haha. Bude ze mě tlusťooooch! 😀

A jde se na večeři.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *