Nákupy na Floridě. Že bych si dala další v Las Vegas nebo v Californii?

Čaute kočky. Je tady někdo, kdo by si chtěl se mnou trochu zašopinkovat? Tak doufám, že jo, protože některé z vás zajímalo, co jsem si tady v Americe pořídila za věcičky.

Původně jsem chtěla ke každé fotce napsat bližší info, ale bohužel kvůli nedostatku času udělám jen menší shrnutí. Samozřejmě pokud vás zajímá něco detalnějšího k mým novým věcem, nebojte se se zeptat, odpovím vám v komentářích.

Hlavně se mě neptejte, co jsem tady dělala a kde jsem na to vzala. Protože bych musela popravdě přiznat, že „šlapala“. Ano, právě dneska a byla to pěkná dřina. Byli jsme totiž grilovat a půjčili si šlapadlo na vodu a projížděli se po jezeře a já musela šlapat a šlapat až mě bolely nožičky. Tak snad jsem udělala radost těm, kteří mi předpovídali, že tady budu určitě šlapat. Jenom nechápu jak mohli vědět, že se tady dají půjčit šlapadla. 😀 😀

Tak dost srandy a jsem na ty nákupy. Pět triček od Celvina Cleina, sedm triček od značky AeroPostale, z Guess jsem si pořídila tři kraťasy, mikinu a bundičku,… Dále můžete vidět tričko od Bebe, šedé a tmavé džíny, leopardí tričko, Armani tričko, plavky od Victoria’s Secret a mé nové miláčky: botičky Guess, hnědou kabelku Guess, která je pořízena přímo z New Yorku na Páté Avenue a mé nové miminko Michael Kors, apod. …

Ale stejně jsem nenafotila vše, ještě na pár věcí jsem zapomněla a to třeba přidám příště. Jak vidíte, většinou to jsou jen letní věci, taky, co jiného chcete nosit v takových vedrech. Užijte si fotenky. Jo jo članeček je krátký, protože už brzy přidám další s velkým ale velkým překvapením. Papa.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Komentáře

  1. Lucie Svátová
    Leden 7, 2018 / 4:45 pm

    Ahoj, chtěla bych Tě požádat o pár rad. V dubnu se chystame na krátký trip v Californii. LA, LV a San Francisko, chtěla bych si přivézt nějaké hadříky, když už tam jedeme.
    Poradíš, kde se dají pořídit hezké věci – značkové, za pěkné ceny?

    Díky moc Lucka

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.