My wedding day – svatba U Holubů, Čeladná.

Přináším vám pár svatebních fotografií s naší druhé oficiální svatby. Než se pustím do kratšího vyprávění, kde se svatba uskutečnila, atd… tak se na chvíli vrátím k naší první svatbě, o které tady nebyl samostatný článek. První naše svatba byla tak trošku tajná, která proběhla jen ve dvou za přítomnosti svědků. I to mělo své kouzlo. Pár dnů poté jsme utekli za pořádnou romantikou. Zvolili jsme totiž líbánky na Hawaii. Vše se točilo jen kolem naši lásky a nás dvou. <3

Ale osud tomu chtěl jinak a připravil si pro nás ještě jednu oficiální svatbu. A já jsem mu za to teď vděčná. Tentokrát u tohoto jedinečného a nezapomenutelného okamžiku byla i naše rodina a o to to bylo ještě krásnější a dojemnější, když to s vámi prožívají vaši nejbližší. A všechny vaše emoce a nejenom ty vaše se minimálně zdvojnásobí. Všechno má své kouzlo, ale teď už vím, že takovéto okamžiky by se měly prožít s rodinou, přáteli, zkrátka s těmi, které máte opravdu rádi. Stojí to za to!

Svatbu jsem si přála na jaře a to hlavně v přírodě. Nemusela jsem dlouho přemýšlet s výběrem místa, brzo jsem měla jasno. Rozhodla jsem se pro svatbu na Čeladné v hotelu U Holubů. A nelituji za mě maximální spokojenost. Vše splnilo mé očekávání. Takové místo jsem si přesně přála.
Obřad, servis, jídlo,.. vše proběhlo naprosto ideální. A za mě velká spokojenost.


Pokud vás bude zajímat něco konkrétnějšího ohledně svatby u Holubů, tak se určitě ptejte v komentářích. :)) Na konci článku vás ani nemine kratší video z mého Dne.Jedině čeho jsem se trošku bála, jak bude chutnat jídlo. A můžu vám říct, že mé obavy byly zcela zbytečné. Jídlo bylo velmi chutné a zároveň krásně naservírované. Celkově i personál byl velmi milý. Za nás velká spokojenost.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Komentáře

  1. Karolína
    Leden 18, 2021 / 4:01 pm

    Nádherná svatba 🙂

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.