Můj první článek psaný v letadle, směr Las Vegas.

Holky moje už mi opravdu chybíte a vlastně i celé Česko . Ale to je asi i tím, že už se mi to tady krátí. Jo jo tři měsíce utekly jak voda a mě to připadalo jako tři týdny.

A co dělám, když vlastně tady nic nedělám. No balím se. A kde jedu? Já já se to bojím snad jen vyslovit. Kdyby jste mě teď holky viděly,tak to zaklepávám na dřevo. Jo hraju vám trochu na nervy, protože vždycky jak to vyslovím, tak se rozbrečím. Tak jo nádech tři dva jedna ….jedu do Los Angeles a Las Vegas. No vidíte zase brečím. A to proto, že LA je opravdu to nej nej nejvíc, co jsem kdy chtěla. Pak už můžu jezdit třeba celý život do Chorvatska. Už budu spokojená. Hollywood, Beverly, Rodeo drive, Malibu,….já se snad …..tak teď už chápete, že jsem celá nesvá a nervózní. Držte mi prosím palečky ať potkám v LA nějakou hvězdu. Řekla bych „how are you“ já jsem Vanessa, blogerka….😊. No to by si asi sedli na dupinku, že?

V Las Vegas máme rezervovaný hotel Wynn, jeden z nejluxusnějších hotelů na světě. Ale to je práce mého miláčka, který tam jde hrát nějaký turnaj v pokru. Tak snad přivezeme i nějakou tučnou výhru. Děleňí už jsem vymyslela já 70%. Minimálně.

Tak 11.3 bye bye Miami a welcome to LA !!! Koncem března v Česku lásenky, vaše Vaness.


Můj Liborek má prostě nejluxusnější bazén, miluji to tam. Už teď mi chybí mé opalovačky.

Pa pa Miami, směr Las Vegas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *