Můj názor na instagramové reklamy a spolupráce.

Na instagramu začínám trávit méně času. Jsou i dny, kdy ho neotevřu vůbec. Je to z prostého důvodu, příjde mi, že instagram poslední dobou je jedná velká reklama. Jakmile otevřu stories, tak se na mě vyrojí samé spolupráce. A bohužel většinou na kdejakou blbost. Někdy se divím, co jsou lidi schopní propagovat. A vlastně nejen propagovat, ale lhát lidem o daném výrobku. Tak snad si dáváte pozor a všemu, co vidíte na ig nevěříte. 🙂
Kdysi se mi líbilo na instagramu, že každý si tam tvořil svůj vlastní (autobiografický) obsah a to teď na instagramu trochu postrádám…

Zajímá mě váš názor, jak vnímáte reklamy na instagramu?
Zdá se vám také, že poslední dobou je tím instagram přehlcený?

Každopádně nechci tady hánět všechny spolupráce. Samozřejmě, že se najdou i takové, které stojí za to. Jsou firmy, se kterýma je radost spolupracovat.

Já osobně jsem ze spoluprací na nějakou dobu vyléčená. I mě firmy oslovily ke spolupráci (nejčastěji to byly eshopy s oblečením). Pár krát jsem kívla. A co mi přišlo domů? No děs a hrůza! 😀 Kvalita byla horší než od vietnamců. Balíček putoval na druhý den zpátky k majitelům. Upřímně nemám čas a ani chuť testovat to, co bych si nekoupila. Mám svůj styl a hlavně chci si udržet svou kvalitu a pod ní nechci zacházet.

Ale samozřejmě, ať si dělá, kdo chce, co chce. Jen já blbosti propagovat nebudu. Jsem ráda, že se najdou i takoví, co zastávají stejného názoru. A spolupráce si vybírají. A nejsou zaslepení tím, že můžou něco ulovit zadarmo.

Ráda bych ještě zmínila, to co vám doporučuji na mém blogu , tak to jsou opravdu produkty, které používám a jsem s nimi spokojená. Teď je taková doba, když chcete doporučit opravdu váš produkt, který použiváte, tak musíte napsat pomalu „tohle není spolupráce“. Aby vám trošku lidi věřili..

Tak jo, pro dnešní téma to je vše. Tak mi schválně dejte vědět, jak to vidíte vy.

Mějte se krásně!
Karin.


Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Komentáře

  1. Únor 3, 2020 / 2:18 pm

    Já instagram do teď nemám, ale trošku přemýšlím, že bych si založila účet. Ještě uvidím…
    Takže s reklamami nemám žádné zkušenosti. JInak pěkné tvoje fotky.

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.