Merry Christmas

Merry christmas lásenky,

Uff, tak jsem ukořistila chvilinku na psaní blogu. Však to znáte, vánoční shon, nákupy, úklid, cukroví…atd. Ty brďo já už jsem snad dospělá. Vždycky jsem prožívala předvánoční čas procházkami s Jerrynkem nebo kávičkováním s kamarádkami a najednou je tady ten dospělácký život. No a aby toho nebylo málo, vzala jsem si na konec prosince brigádu. Vlastně ne brigádu, ale galeje to byly. Zdálo se mi, že jsem byla v práci snad pořád. Taky když jsem byla jednou v práci do 22h, tak vlastně nevím jestli to mám brát jako odpolední nebo dokonce noční směnu :))) ? A však co, nejsem přeci z cukru a aspoň si můžu v Americe utratit svou výplatku. Jééé to jsem vám ještě neřekla, že máme s přítelem letenku už na leden?

Ale zpátky k Vánocům. Nebudete tomu věřit, ale já měla Vánoce už 23.12. Čekala mě doma nádherná kytice růží od přítele. ♥♥♥ Já v tu chvíli byla tak šťastná, že jsem úplně zapomněla, že mě zítra čeká ještě nějaké překvapení pod vánočním stromečkem. Ten den jsem myslela, že ten pocit štěstí už nic nepřekoná, ale opak byl pravdou.

Během dne jsem se proměnila na chviličku v masteršefku (aspoň to tvrdí přítel). To znamená, že jsem uvařila hrachovku a usmažila kapra a salátek, ten byl samozřejmě od maminky, mňamí (takže díky mami :-D).

Pořád je taky ve mě ta malá holka, která se strááášně těšinká na dárečky. Po večeři jsme otevřeli balkón na terasu. Samozřejmě proto, aby měl kudy přijít Ježíšek, že? No chtěla bych ho fakt vidět toho Ježíška. Holky to musí být fakt frajer, když si jen v koutku duše přejete nějaký ten vysněný dáreček a on ho fakt do 24.12 sežene a doručí. Šťastná ta, co ho jednou klofne. Snad bude šťastná jako já.

Vůbec jsem netušila, co má v plánu mi dát můj přítel pod stromeček. Přiznám se, že když jsem si dárečky rozbalovala, tak jsem plakala štěstím, obzvláště, když jsem rozbalovala speciálně vyrobený dárek od mé lásenky. ♥ Samozřejmě jsem se nenechala zahanbit a nějaké ty dárečky jsem taky nakoupila. I když bych nemusela, vždyť nejhezčí dárek je, že jsem celý rok táááák moooooc hodná.

Ještě teď, když jsi vzpomenu na letošní Vánoce, tak mě hřeje příjemný pocit u srdíčka, jak krásně jsme si je s přítelem užili. ♥ … Jak ten čas letí, byly to naše druhé společné Vánoce. ♥♥♥

Táák a holky s pravdou ven, kolik jste přibraly díky všem dobrůtkám, co patří k Vánocům?

Nezapomínejte, mějte se rádi a nezlob te.

S láskou Vaše Vanessa. :-* ♥

V tu chvíli jsem byla ta nejšťastnější holka na světě. Oprava – pořád jsem. ♥

Snad jste nezapomněli, jak vypadám. Pro jistotu přidávám pár foteček z toho měsíce.

Vaše blogerka ráno. #goodmorning

Poslušně hlásím, že jsem nepřibrala ani jedno kilíčko ba naopak jsem o vánocích ještě shodila. No jo, práce šlechtí. 😀 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *