Marry me?

…. Užívám si svůj sen, jsem v Paříži se svojí láskou.

Je večer, prší.

Na podzim je Paříž tak krásná a romantická. Právě procházíme parkem směrem k ruskému kolu. Déšť mi nevadí, mám pocit, že mi prší štěstí, ale přesto se s miláčkem zastavujeme pod nádherným stromem. Držíme se za ruce.

Libor mi šeptá do ucha: „Karin, jsi moje největší láska“ …Zní to krásně, ale tak trochu jinak. Cítím, že se má něco stát.
„Karin vezmeš si mě“?

Najednou tu přede mnou klečí a v jeho ruce vidím prstýnek. Snad ani nedýchám. Bože, říkám „Ano“.
Asi mi neuvěříte, ale to jsou pocity, které prostě neumím popsat. Ani nevím, jak vše dlouho trvalo. Čas se prostě pro mě zastavil, byla jsem šťastná.

Ráno se probouzím. Jééé jsem zasnoubená. Nebyl to jen krásný sen. Prohlížím si prstýnek, je opravdu nádherný, jemný, třpytivý……
Chtěla jsem vám aspoň ve stručnosti popsat , co jsem v tu chvíli cítila. Ale jak jsem již psala, nikdy to nenapíšu tak, jak jsem to prožila. Vždy jsem si představovala různé scénáře, jak a kde by mělo zasnoubení proběhnout, ale teď vím, když je to spontánní, je to nejkrásnější, co můžete prožít.

Taky jsem se dozvěděla, že původně byla pro mě připravena žádost o ruku na jednom z pařížských mostů, kdy měl při nasazení spadnout prstýnek do řeky. .. Samozřejmě měl být prstýnek falešný, a až poté mi měl být navléknut ten pravý. Umíte si to holky představit? To by byl ale šok 😀

Tak a už víte, co to bylo za překvapení z Alo Diamonds. Boože v životě jsem neviděla krásnější prstýnek,… ♥

Tohle je nejlepší období mého života, rozplývám se štěsím. ♥♥♥

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.