Key West plný duchů

Milánkové doufám, že jste rádi, že na vás tak myslím a přidávám článečky, ale chci ať vše prožíváte se mnou, s vaší Vanesskou. Tentokráte popíšu trochu hororový výletík na Key West. Znáte to misto? No je to prý nejjižnější část Ameriky. Koukám na mapu co to je za tečku v moři. Tam se jako dá dojet autem jo? Ha Ha Vždyť to je skoro jako ostrov. Nebudou tam lidožrouti? Když už sedím v autě, tak se dozvím, že lidožrouti ne,ale straší tam prý duchové. Bojinkám. Jáááá tam nechci. Když už jsem moc vyváděla, což v překladu znamenalo, že jsem dělala něco co jako, že ječím, jsem si poslechla příběh o pirátech, kteří tam přepadávali lodě a vraždili a vraždili a ti zavraždění tam teď straší…a bla bla bla, no tomu tak věřím, Tak jsem se trochu uklidnila a vychutnávám si cestu. Nějakých 220mil z Miami.

Lásenky moje to byla nádhera. Jeli jsme z jednoho ostrovu na druhý. Všude krásné modrozeleňoučké moříčko a ty mosty. Jeden most měřil kolem 10km. Takový výlet. No musím se přiznat, že to není jen výlet. Jedu si vlastně doplnit řasy. Ááá je to venku. Však víte holky jaké to je, když máte v česku svoji holčinu, co vám dělá řasy a teď tu někoho shánějte v americe. Hrůůůza. No a na Key Westu dělá řasy jedna češka, tak aspoň hodím řeč. A taky, že jsem pokecala. Byla to holka přímo z Ostravy, která tu žije už 2,5 roku. A daří se ji. Říkala, že by se už nevrátila do Česka. Asi proč, že? Jéééé a už jsem zase krásná. Mám nové řasičky za 60 USD. Ufff, jak se cítím báječně. Úplně luxusek.

Procházim se jako frajerka s novýma řasičkama po Key Westu. Blíží se večer a říkám si na co ti lidi hledí. 😀 😀 Aha na západ slunce. To snad vidím poprvé v životě, jak ta žlutá koule se mění v červenou a šupky dupky a je pryč. A den je fuč.

Frajerka jsem zrovna nebyla, když jsem se dozvěděla, že přespíme v domě, kde mají ducha. Nepomohlo mi ani, když mi řekli, že je hodný a nic nedělá. Taková blbost, hodný duch. Hej, v noci jsem raději nešla ani na záchod. Jo jo vaše Vanesska je strašpytel. Ale jenom do rána. Ráno mě totiž čekala taková menši exkurze do domečku, kde bydlel jeden známý pán. Nóó hodně známý. Ernest Hemingway. Ten si teda žil, sakra takový velký bazén. To jako tak neslo psaní knížek jo? Asi přejdu od psaní blogu na psaní knížek. 😀 Teď už jsem zase v Miami a přidávám nějaké fotečky. Tak snad za trochu toho strachu to stálo ne ? Co myslíte…..? xoxík, pacík a pusík

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.