Karin is back (po čtvrté)

Hi guys,

Ani nevěřím, že mi to tak skvělě vyšlo. Celou dobu, co jsem byla v Česku, tak bylo docela příjemné počasí, žádné kruté zimy. Sotva odletím za teplem do Miami, tak do ČR přijdou mrazy. To jsem měla štěstí, uff. Ale už se zase v Čr otepluje, tak aspoň že tak. Jste rádi a nebo jste pro zimu?

Ten čas tak letí. V Miami jsem už přes týden. Cesta byla fajn, docela rychle utekla. Tři hodiny do Prahy a pak 12 hodin letu. V letadle to řeším tak, že první dvě hodiny koukám na film, pak se najím, vezmu si prášky na spaní a spím. V podstatě celou cestu prospím. 😀 No a není divu, že mi to pak rychle utíká, haha. Asi jsem snad ještě spala nebo nechápu, proč jsem nezačala ječet, když mi imigrační úředník sdělil, že jsem prý překročila roční limit pobytu v minulém roce, což jsou tři měsíce. A co jako, tak to mám jet domů nebo co? Jako první jsem si vzpoměla na písničku Co ti jebe, na gebulu ti tu jebe a pak jsem si řekla, že mi může maximálně tak naplácat obuškem, ale domů mě nedostane!!! Ještě, že tu má přítel byteček, jinak by jsme asi americké úředníky neobměkčili.

Další šok co jsem zažila, že byla trochu zimečka, která tu na Floridě byla první tři dny. Sakra a já chtěla hned do plavek a opalovačku. Tak aspoň udělám něco pro zdraví a pěkně jsem si naordinovala procházky kolem našeho bytečku a maximálně koupačku ve vyhřívaném bazénu. Ale aspoň jsem z procházek nafotila nějaké fotenky a můžu vám ukázat jak to tady vypadá.

Holky a už to pěkně začíná. Zase se všude na mě smějí americké dobrůtky „vem si mě“, „sněz si mě“ a já nemůžu odolat. Boože, bůh mě ochraňuj. O Vánocích jsem naopak shodila na 46kg a teď zase pro změnu přiberu? Snad ne,… 😀

Ale copak jídlo, to nějak přežiju. Ale kdyby jste viděly tady to oblečení, kabelky, peněženky, botičky, kosmetiku,… no zkrátka vše, co my holky milujeme, tak se asi zblázníte. Já jsem tady z těchto obchodů úplně hotová. Budu se muset hodně hlídat, jinak vykradu banku a skončím v kriminále. Hlavně, že si nakoupím, haha. 😀 :* No jo, my holky co jsme nakažené virem šoping jsme strašné, že?

Už delší dobu nemám ask, ale to nevadí. Jestli máte nějakou otázku nebo potřebujete s něčím poradit, klidně se na mě obraťte v komentářích, ráda odpovím či poradím.

Tak zatím pa, pokecáme si v komentářích.

Pusinku, xoxo V.

Dvě hodiny do Norska a pak hurá do Ameriky.

Procházka s mojí láskou po pláži. <3

Jezero na které máme výhled z bytečku:

Mňam, mňam i v Americe si musím dopřát můj oblíbený Starbucks.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.