iPhone random aneb jak jsem si užila léto v Česku. | Zase jen samé jídlo. :D

S přítelem jsme celý náš pobyt v USA neplánovali termín, kdy se vrátíme zpět do ČR. Měli jsme v plánu se vrátit jako každý rok v září nebo v listopadu. Naše touha procestovat si v létě Evropu  nás však přinutila vrátit se zpět o něco dříve. Přiletěli jsme v polovině července. O mém příletu jsem se rozhodla nikoho neinformovat a zároveň toho využít k překvapení rodičů.  Překvapení se povedlo. Když jsem pak stála u jejich dveří, vážně na mě koukali jako na ducha. Taky můj pejsek Jerrynek, jak mě uviděl, tak dostal radostí málem infarkt. 😀

 Když jsme přiletěli, tak jako první jsem musela samozřejmě obvolat všechny mé kamarádky a navštívit ostravské kavárničky. Upřímně v Ostravě není moc co jiného dělat. Ostrava  se vůbec nedá srovnávat s Prahou co se týče kaváren nebo restaurací. Tady prostě zdechl pes. Nejvíce jsem zklamaná z toho, že v Ostravě pomalu nemáte, kde jít za dobrým jídlem. Ale jednu restauraci vám mohu doporučit a to Bernies. To je naše top restaurace a taky se zde s přítelem moc rádi vracíme, jak už na jídlo a nebo jen tak na dobré víno s obloženým prkýnkem (viz foto). 

Sweet Secret of Raw, Ostrava.

Kde mě káva nikdy nezklame je v mém milovaném Starbučku. A mé nejoblíběnější kafe? Latte!

Tak trochu jsem toto léto odstartovala sezónu Caesar salátků. 

Zámek Zábřeh

Když jsme se bavily s mojí Kristýnkou, kde dobře vaří v Ostravě, doporučila mi Zámek v Zábřehu. Tak jsme se rovnou domluvily, kdy uskutečníme holčičí den a zajdeme si tam společně na oběd. Ps. Koukněte, jak dobře vypadá ta její svíčková. Když teď koukám na fotku, tak nechápu, proč jsem si dala sakra salát?!

Raffaelo zmrzlinka! Bože ta byla ale LUXUSNÍ! Úplně má chuť. 

Cafefin, Praha.

Ano přesně taková bistra mi v Ostravě chybí. Přece, co je těžkého na avotoustu? Nic. Tak nevím, proč naše ostravská bistra neumí jít trochu s dobou. 😀 Asi budu muset v Osravě otevřít své vlastní bistro, ať jim ukážu, jak to má vypadat.

Luxusní Bún Bò Nam bô v Praze.

V Americe jsem si zamilovala Pad Thai a tak jsem si na jeden tady v Ostravě zašla. Bohužel chutově to byla tragédie. Byly to klasické smažené nudle bez chuti, nic společného s Pad Thaiem to nemělo. Láska to ani nejedla. 😀

Když si dopřávám… Buďte někdy na sebe hodní a dopřejte si relax. Taky věčně nemám čas, ale věřte mi, vyhraďte si někdy čas jen na sebe. Tělo a vaše mysl vám poděkuje.

Další holčičí den s tou moji. <3

Selfie time.


Moje záliba v jídle hlavně teď spočívá v přípravě zdravých pokrmů. Pro více inspirace, co vařím uvidíte na mém instagramu @karinoravski.

Low Carb tvarohový cheesecake s borůvky.

Další Low Carb cheesecake. Tentokrát s tvarohem a mascarpone.

Můj oblíbený Pad Thai by myself.

Pac a pusu. :- * Nakonec se s vámi rozloučí moje modelka. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

7 Komentáře

 1. Listopad 15, 2018 / 7:29 pm

  Achjoo, proč si vždycky řeknu, že je dobrej nápad se na tvoje články dívat takhle večer 😀 No ale co si budem, vypadá to všechno fakt chutně 😀 Jinak jsem tohle léto taky žila na salátu Caesar! 😀 😀 Jinak já v Ostravě vůbec nikdy nebyla, ale pokud se tam někdy podívám, tak určitě do ňákýho podniku zajdu! A to tvoje vaření vypadá úplně báječně, nejvíc obdivuju to, jak ho dokážeš naservírovat! Fakt krása <3

  A jako vždycky ti to moc sluší :*

  • Karinlife.com 🌸
   Autor
   Listopad 15, 2018 / 8:34 pm

   Jéé děkuji ty jsi vždy tak zlatá. <33 :* Pusů.

 2. Veru
  Listopad 16, 2018 / 7:41 pm

  No to jsou super fotečky! Úplně se kochám, takových dobrot. :)) Tyhle články mám nejradši, měla bys je přidávat častěji! 🙂 A moc ti to všude sluší!

  • Karinlife.com 🌸
   Autor
   Listopad 17, 2018 / 12:50 pm

   Moc děkuji za komentář! ❤️

 3. Jana
  Listopad 17, 2018 / 12:07 pm

  Ahoj, v článku píšeš o příteli ale předtím si tvrdila, že jsi vdaná tak jak to tedy je?

  • Karinlife.com 🌸
   Autor
   Listopad 17, 2018 / 12:49 pm

   Vdaná. 🙂 Nic se nezměnilo.

  • Karinlife.com 🌸
   Autor
   Listopad 17, 2018 / 12:49 pm

   Vdaná. 🙂 Nic se nezměnilo.

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.