Grilování, opalování, moře,…

Krásný den všem.

Teď tak koukám jako blázen, že utekl měsíc, co jsem neaktualizovala rubriku můj deníček? Jéjda, ten čas tak letí. Jak to máte s časem vy, jak vám utíká? Mě to příjde, jako kdyby uběhl teprve týden.

Cítím se fakt báječně, ale jedinou nevýhodu takový dlouhodobý pobyt v zahraničí má. Začiná se mi totiž stýskat po mé rodince a po mém pejskovi Jerrynkovi. Kdyby tak zamnou příjeli a já bych jim to tu mohla vše ukázat. Každopádně, našla jsem aspoň jediný důvod, proč se těším do Ostravy. Těším se moc, jak je všechny uvidím, postiskám a upusinkuji.

Ale dost kňourání a zpátky k užíváníčku. Dnes jsem se probudila do krásného slunného dne a jak to tak bývá, chytla mě žravka. Copak si ta Vanesska asi dneska spapinká na oběd. Buuurgr. Jo jo jo. Žádná dieta today. Uděláme si s přítelem pravé americké burgry a zároveň využijeme hezký a pohodový den ke grilování a procházce v divočině. Naše volba byla jasná. Zajedeme si do našeho oblíbeného parku, kde chodíme grilovat přímo k jezeru. Všude okolo nás je krásná příroda a klídek. Však mrkněte na fotky.

Vždy si grilování užíváme a odchazíme nabití samou pozitivní energii. Zvláště, když nás zastihla i malá přeháňka. Pro nás, ale no problemos. Zaprvé dešť trvá na Floridě tak 10min a zadruhé nám dá šanci využít prostory našeho útulného autička. A teď hádanka. Co tam těch dest minut děláme, když auto z venku vypadá jako když ho zapnete do elektriky. Áaaach ta romantika.

A právě dnes jsem vám nafotila pár fotek z dnešního grilování a nejen to. Přidávám pár fotek od moře, co jsem našla v iPhonu. Zachycují chvíle, kdy si to tady nesmírně užívám. <3

Tak jo, užijte si fotky a budu ráda za zpětnou vazbu, jak se vám fotky líbí či nelíbí. A nebo klidně mi napište, co naopak by jste chtěli, ať vám nafotím, není problém. 🙂

Papa, mám vás ráda.

Koupené nejlepší hovězí burgry a grilovaní může začít.

Příprava na hamburgery, tak jak je máme rádi. Housky, sladká cibule, máslové americké okurky (mňam), slanina, sýr chedar, salátek a nakonec medový hořticový dresign. To bude dobrota. A na pití vychlazený jablečný cider.

Už jen vlasy do drdolu a šup do vody.

Miluji jahody, obzvláště když jsou slaďoučké a ty sakra byly, mňam. Komu mám poslat jáhůdky?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *