Floridský outfit

Krásný víkend lásky. :-*

Tak jaké máte plány na tento víkend? U mě cooooool. Pořád stejně si užívám tepla, sluníčka, moře a zkrátka všeho příjemného, co mi Florida nabízí. Ale řekla jsem si, ať na blogu nemám jen fotky z bazénu a od moře, připravím si a nafotím pro holky takový floridský outfit.

Asi vás teď nebudu inspirovat, co si obléct v pondělí do školy či do práce, ale tak třeba menší inspirace na léto nezaškodí ne? Když už jsme u léta, tak co kočky těšíte se?

Já mám tisíce důvodů, proč preferovat letní období. Jeden z nich je oblékání. Mám raději na sobě méně věcí, potom se citím úplně free a fresh. Pořád lepší než si na sebe oblékat milióny věcí jako v zimě. Štrample, svetr, oteplovačky, bunda a hurá na kopec bobovat…:D.

A těmito pocity free a fresh jsem se řídila při výběru a sestavování mého outfitu. Hlavně jednoduchost a pohodlnost. Žabky, kraťasy, tričko, kabelka a vyráží se pohodlně do města na zmrzlinku nebo na kávičku. 😀 🙂

A teď něco přímo k jednotlivým částem oblečení. Můžete vidět kabelku Michael Kors, která se momentálně stala z mých kabelek favoritka číslo jedna. A to nejenom tím, že je nová. Dostala si mě tím, jak je praktická, jak se dá nosit buď v ruce nebo přes rameno. Samozřejmě je důležité i kolik věcí se do ní vejde. Móóóc. Jóó a ta barva je pro mě okouzlující, miluji poslední dobou šedou. Dále můžete vidět mé nové tričko z Guessu a také kraťasky z Guessu, které jste určitě už viděli v minulosti na mém blogu. A aby nepřevládala jen značka Guess, vzala jsem si jako doplněk hodinky Michael Kors.

Ták a teď otázka na můj outfit. Je hot nebo very good? 😀 😛

Doufám, že když jsem pro mé zahořklé fanynky nezvolila možnost „not“ , že to nevadí. Pro ně mám totiž na závěr fotenku, která přesně vystihuje to, co bych jim chtěla vzkázat.


Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.