Cvičím jak RAMBO.

Krásnou středu všem.

Dnes jsem si připravila článek na vaše přání. Nejčastější dotazy totiž byly právě na mou postavu, cvíčení a jídlo. A proto jsem se v něm zaměřila právě na toto téma. Na mou postavu, cvičení atd.

Na úvod vám dám nahlédnou, jak jsem to měla v mládí se sportem. Jako malá jsem měla sportu dostatek, protože jsem chodila do různých sportovních kroužků a pořád lítala někde po venku. Pohybu jsem tedy měla tak akorát, že opravdu nebylo jak přibrat. Však to znáte holky, když jste byly na základce, tak vás různé tyto blbůstky také bavily. 😀 😀

Je jasné, že na střední jsem už měla úplně jiné zájmy než je sport. Kamarádky, pařbičky někdy i to učeníčko… Škoda pro mě. Právě v té době jsem zleňivěla a nic se mi nechtělo dělat, co se týče pohybu. Během těch čtyr let, jsem se několikrát dokopávala, že budu pravidelně běhat nebo cvičit. To mi ale tak vydrželo maximálně týden a všechen ten elán byl vždy fuuuuč. A tak to bylo pořád dokola.

Před měsícem jsem si řekla a dost. Udělalám si čas na své tělo. Nevím, jestli je to tady na Floridě tím prostředím, ale cvičení mě baví a nemusím se nutit. Naopak mi dodává skvělý pocit, že něco pro sebe dělám, že budu vypadat dobře a hlavně dodává mi novou pozitivní energii. Člověk je hned čilejší, živější a šťastnější. Cvičení se neprojeví jen na těle, ale celkově i na duševní stránce. A to chodím do fitka teprve jeden měsíc pravidelně co druhý den. Mám pernametku do poloviny dubna , takže mám ještě před sebou krásných jeden a půl měsíce! Hlavní je, že mám cíl, protože taky nemám ještě nejdokonalejší postavu a také mám co zlepšovat a pořád se co učit. Jak cvičit na strojích a které svaly posilovat. Můj cíl je celkově si zpevnit postavu, nabrat kondičku. Jednoduše, ať nejsem žádná sračka a HLAVNĚ můj největší úkol je zvětšit a zpevnit dupinku.

Nafotila jsem vám menší ukázku, jak tento měsíc cvičím a na jakých strojích. Na co se zaměřuji. Pokud byste měli další otázky, určitě se na mě obraťte v komentářích. :))

Pro mě je tady ten nejlepší stroj na zadek, po kterém necítím zátěž na kolena oproti dřepování. Zvedám nohu nad zadkem 20x a postupně přidávám záváží. Dohromady pro každou nohu udělám 105 zdvihů a pokračuji na další stroj.

Zpevňujeme záda a ruce.

Top, top, top! Tady v Americe máme i jezdící schody. Další super stroj na zadeček. Většinou si dávám 15 minut chůze do schodů.

Asi stroj, který znáte všichni. Pro mě je skvělý na rozehřátí před začátkem tréninku.

A teď bříško. A jedéééém.

A teď pro hezký zadek klasické dřepování.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Email Subscribe widget in section "Footer Full Width": Setup not complete. Please check the widget options.