Bahia Honda

What’s up lásenky?

Nezná někdo z vás recept, jak aspoň na malou chvíli zastavit čas? Protože ten čas tak rychle utíká, sakra, sakra. Co si počnu? Nějak jsem si navykla na sluníčko, moře a do Česka se mi nechce za žádnou cenu. Asi poletí přítel sám a já ho tady na Floridě počkám, haha. Každopádně, alespoň si vážím tady každého dne a snažím se, co nejvíce si ho užít.

V neděli jsme si udělali výlet, který můžu v klidu nazvat Návrat do ráje. Bahia Honda State Park je totiž modrá laguna s krásnou přírodou a průzračnou vodou. Jsou tu poblíž malé romantické ostrůvky, kde se dostanete třeba i na kayaku. Už minule jsme měli plán si trochu tady zapádlovat, ale byl vítr a kayaky nepůjčovali. Nyní bylo bezvětří, takže šup do kayaku a jedééém.

Samozřejmě já chci být vpředu, budu totiž řídit. No jo Kayak nemá volant, ale i tak v předu budu dělat aspoň kapitána a chci být první, kdo vstoupí na neobydlený ostrov. Chvíli jsme ladíli pádlování, aby jsme se nesekali pádly, ale když jsem si představila, že jsem na otrokářské lodi a poslouchám buben, který určuje tempo, tak mi to i šlo. Na ostrově jsem zabodla cedulku „Tady je to teď Vanessy“, chytili a upekli jsme rybu, zapili kokosovým mlékem z kokosu a hurá zpět udělat ještě nějaké fotenky. Toto úžasné místo přímo vybízí k fotografování. A jak to dopadlo posuďte sami.

Váš Robinson Vanessa. <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *