A jde se balit. Příští zastávka? …

Zdravím mé krásky. <3

Jak jste na tom se cvičením? Cvíčíte pravidelně a nebo to flinkáte? Ptám se proto, protože já patřím mezi ty, kteří cvičí jen tehdy, když jim hrozí vysoké číslo na váze, haha. Ale teď jsem se naučila každé ráno vstávat okolo sedmé hodiny a místo ranní kávičky, jdu na náš bazen plavat. Holky, to je něco tak bombového!

Je sranda, jak se vždy proměním. Ráno se ospale ploužím k bazénu, ale jakmile vlezu do příjemné, teplé vodičky a udělám si pár temp pod vodou, tak mě to úplně nabudí pozitivní energii. Neuvěřitelné jak je ta voda teplá i po ránu. No jo tropy.

Taky tak milujete, když jste nenamalovaná a můžete si udělat pár temp pod vodou? Úplně si to užívám, když mám rozpuštěné vlasy. Ách to je tak osvěžující. Ráno si vždy udělám tak deset bazénků. Nebojte neplavu v rychlosti jak závodní plavec. Naopak každé tempo si vychutnám. Takže taková pohodička. Hlavně na mě působí pozitivně, jak vidím vycházet sluníčko. Všude okolo mě jsou palmy a hlavně překrásné jezero se dřevěným můstkem.

Nenechám si ujít ani večerní plavání, ale to popravdě trošinku flinkám, haha. To už většinou radši ležím s přítelem na gauči a koukáme na televizku. Nebo ještě radši volíme procházky okolo jezera, apod. Večer je to tady krásně nasvícené, tak se nemusíte ani bát.

Sakra holky, musím se s vámi o něco podělit. Komu není ještě 18, tak nečíst. Před dvěmi dny jsem měla táák překrásný sex s přítelem v bazéně. Zrovna úplně hustě pršelo, přitom déšť byl tak teplý. Úplně jak v tropickém ráji. Jo jo já jsem úplně na takovou romantiku.

Od romantiky k cestování. Dnes si ze skříně vytahuji můj malý ružový kufřík a jdu se balit. A proč? Protože dnes večer s přítelem letíme do Colorada, kde náš čeká přenádherná příroda, ale o tom v dalším článku. Jak jsem viděla na googlu fotky třeba z Rocky Mountain , čuměla jsem s otevřenou pusou, ať už tam jsem, moc se těším!!!

S láskou vaše Xoxo V.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *